Vieme: predstavenie systému

Efektívne precvičovanie

Pravidelné precvičovanie je kľúčovou súčasťou učenia. je rozsiahla cvičebnica, vďaka ktorej si pevne osvojíte veľa vedomostí a zručností. nenahradzuje učiteľov a učebnice, ale dopĺňa ich.

Rozsiahly obsah

je unikátne svojím rozsahom. V jednotnom prostredí ponúka pokrytie širokej škály predmetov od 1. ročníka až po maturitu. Zaujímavé precvičovanie tu nájdu aj dospelí.

Aké má Vieme pokrytie?

Vo nájdete všetko pod jednou strechou a vyhnete sa tak zdĺhavému vyhľadávaniu a kombinovaniu veľa rôznych zdrojov na internete a mimo neho. pokrýva stovky tém, ku ktorým je pripravený dostatok zadaní k dôkladnému precvičeniu. Celý obsah je možné prechádzať zadarmo, na neobmedzené precvičovanie si môžete kúpiť licenciu.

Pestré a originálne formy

ponúka veľa rôznych foriem precvičovania. Jednu téma je možné si precvičiť radom rôznych spôsobov. To prispieva k upevneniu vedomostí a poskytuje priestor pre výber podľa vlastných preferencií.

Príklady foriem precvičovania

V ponuke nájdete ako klasické formy precvičovania (výber z možností, písaná odpoveď, slepé mapy, diktáty), tak aj originálne príklady, ktoré inde nenájdete (príklady riešené krok po kroku, inovatívne programátorské cvičenia, netradičné hry na čas).

Hravé a motivujúce prostredie

ponúka rad hravých prvkov. Hlavný dôraz nie je na povrchné prvky hier (grafické a zvukové efekty), ale na hlbšie herné princípy ako sú jasné a dosiahnuteľné ciele, bezprostredná spätná väzba alebo nápadité zadania.

Precvičovanie, nie skúšanie

je precvičovací systém, nie testovací systém. Použitý spôsob hodnotenia ráta s chybovaním, ktoré je dôležitou súčasťou učenia. Každú chybu je možné napraviť pomocou ďalšieho precvičovania a aj chybujúci začiatočník tak má možnosť dosiahnuť najvyššieho postupu. Hodnotenie vo Vieme neprebieha pomocou známok, ale pomocou motivačných prvkov, ako sú štíty, kryštály a poháre.

Podpora škôl aj rodín

ponúka podporu na využitie v škole aj v rodinách, napr. cez možnosť sledovania postupu žiakov, štatistiky postupu alebo zadávania domácich úloh. Viac informácií o využití jednotlivých foriem ponúka Zhrnutie Vieme pre učiteľov a Zhrnutie Vieme na osobné využitie.

Silný autorský tím

Za stojí silný tím skúsených programátorov, autorov a učiteľov.

Vývoj prebieha v spolupráci s výskumnou skupinou Adaptive Learning na Fakulte informatiky Masarykovej univerzity. Pri vývoji systému sú používané moderné techniky z oblasti umelej inteligencie a spracovania dát, na základe ktorých dochádza k neustálemu zlepšovaniu systémov. Nami vyvinuté vylepšenia sú publikované v prestížnych medzinárodných časopisoch. Viac: Autori projektu, Výskum za Vieme

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za vašu správu, bola úspešne odoslaná.

Napíšte nám

Neviete si rady?

Najprv sa, prosím, pozrite na časté otázky:

Čoho sa správa týka?

Odkaz Obsah Ovládanie Prihlásenie Licencia