Školská licencia

  • Bez zakúpenej licencie je počet odpovedí v systéme obmedzený denným limitom. Použitie s limitom nie je dostatočné na dôkladné precvičenie. Umožňuje však transparentné zoznámenie s obsahom, vďaka čomu nekupujete zajace vo vreci.

Nastavenie licencie

1. Koľko žiakov bude multilicenciu využívať?


2. Ktoré predmety budú žiaci používať?

Slovenčina

Matematika

Angličtina


Nemčina

Informatika

Biológia, Chémia, Zemepis

3. Na ako dlho?

1 rok

2 roky

3 roky

Na žiaka a rok

-0

Základná cena

0

Celkom

Objednať  »

Ako licencia funguje?

  • Bez licencie je počet odpovedí v systéme obmedzený denným limitom. So školskou licenciou získate neobmedzený prístup a navyše učitelia budú môcť jednoducho zadávať úlohy (domáce úlohy, nástenka) a prezerať štatistiky.
  • Škola môže aktivovať skúšobnú licenciu, ktorá je na 2 mesiace zdarma. Škola si tak môže vyskúšať, či a v akom rozsahu jej systém vyhovuje.
  • Licencia je pre každého žiaka platná pre všetky zakúpené predmety. Žiak sa do kapacity licencie započítava iba raz, aj pokiaľ precvičujete viac predmetov.
  • V rámci jednej školy nie je možné multilicenciu deliť pre rôzne počty žiakov (napr. 100 žiakov slovenčina, 20 angličtina).
  • Žiak môže používať ľubovoľný počet zariadení (školský aj domáci počítač, vlastný mobil a ďalšie). Počet licencií je viazaný na počet účtov, nie počet zariadení.
  • Kapacitu licencie je možné v priebehu roku navýšiť (napr. ak sa rozhodnete ju rozšíriť na ďalšie triedy). V takom prípade doplácate iba proporčnú časť navýšenej licencie.
NAPÍŠTE NÁM

Neviete si rady?

Najprv sa, prosím, pozrite na časté otázky:

Časté otázky Návody pre rodičov Návody pre učiteľov

Čoho sa správa týka?

Odkaz Obsah Ovládanie Prihlásenie Licencia