Otvorené pozície

Máte radi Vieme to? Chcete prispieť svojou prácou k jeho rozvoju?
Priebežne hľadáme nových spolupracovníkov do Vieme to tímu. Budeme radi, keď s nami budete rozvíjať nástroje na precvičovanie učiva, ktoré budú žiaci aj učitelia s radosťou používať a ktoré prispejú k efektívnemu učeniu.

Veľká časť tímu má korene na Fakulte informatiky Masarykovej univerzity v Brne, veľa z nás tiež prešlo skautskými tábormi, turistickými oddielmi, zážitkovou pedagogikou u Instruktorov Brno alebo v Hnutí Brontosaurus. Hľadáme kolegyne a kolegov podobného zaradenia, ktorí do tímu dobre zapadnú.

Ide o zmysluplnú prácu na projekte, ktorý používa cez 1100 škôl po celej Českej republike a má zastúpenie tiež na Slovensku, v Poľsku a na Ukrajine. Tím Vieme je priateľský, otvorený a pomerne decentralizovaný s ťažiskom v Brne.

Ak máte záujem, ozvite se na: podpora@viemeto.org.

V súčasnosti hľadáme tieto osoby:

Programátorka či programátor / Python + MySQL + JS

  • Objem práce: 0,5 – 1,0 úväzku
  • Forma:
    • prezenčná + práca z domu
    • živnosť, pracovná zmluva
  • Popis činnosti:
    • Vývoj internej administrácie pre správu obsahu (vkládanie a editácia úloh, správa a organizácia stromu vedomostí, správa obrázkov, metadata, preklady).
    • Používatelia nástroja budú členovia tímu (prevažne tvorcovia zadaní, korektori a prekladatelia), ktorým uľahčí tvorbu nových úloh a vykonávanie revízie existujúcich.
    • Potrebujeme koncepčným spôsobom reimplementovať a vylepšiť momentálne nástroje. Dôležité prvky práce sú spoľahlivosť, dokumentácia a intuitívne rozhranie.
  • Technológia: vývoj webu v Pythone (Django alebo Flask) nad MySQL databázou, trocha JavaScriptu. Podmienkou sú väčšie skúsenosti s vývojom webovej aplikácie a návrhom jej architektúry.
  • Ideálne dlhodobé zapojenie (v rámci rokov, časom môže ísť aj o zapojenie do iných častí projektu).

Tvorkyňa alebo tvorca zadaní pre Vieme po slovensky

Hľadáme pedagóga, alebo človeka z akademického prostredia, ktorý sa bude podieľať na tvorbe obsahu Vieme po slovensky.

Požiadavky:
  • Pedagogické vzdelanie so zameraním na slovenský jazyk, alebo prekladateľstvo
  • Prax v učiteľstve, alebo pôsobenie v akademickej sfére
  • Kreativita, komunikatívnosť a samostatnosť

Náplň práce:
  • Tvorba originálnych zadaní pre systém Vieme po slovensky so zameraním na 2. stupeň ZŠ a SŠ (ukážky: čítanie s porozumením, rozbory, diktáty.
  • Aktívna účasť na učiteľských konferenciách a komunikácia s učiteľmi, ktorí začínajú používať systémy Vieme to.
  • Príprava a realizácia webinárov pre učiteľov.

Forma spolupráce:
  • Objem práce cca 30 hodín mesačne, alebo po dohode
  • Práca na faktúru, alebo na dohodu
  • Práca on-line (home office)

Čo môžete čakať:
  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Priateľské prostredie a vysokú pracovnú morálku
  • Flexibilný pracovný čas
  • Priebežnú spätnú väzbu na odvedenú prácu
  • Neformálne firemné víkendy (2x za rok)
  • Účasť na učiteľských konferenciách (3x za rok)

Kontakt: podpora@viemeto.org

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za vašu správu, bola úspešne odoslaná.

Napíšte nám

Neviete si rady?

Najprv sa, prosím, pozrite na časté otázky:

Čoho sa správa týka?

Odkaz Obsah Ovládanie Prihlásenie Licencia